Houpací sítě na zahradu

Houpací síť Brasil v moderním provedení

Houpací křeslo Brasil oslní na první pohled. Nelze odolat. Poskytne maximální pohodlí. Zahradní houpací křeslo v působivém vzhledu v modro-zeleném provedení. Odpočinek v houpacím závěsném křesle má blahodárný vliv na psychiku a celkově na lidský organismus. Houpací křeslo si získá jak dospělé, tak i děti.

Cena v době recenze: 1 009 Kč

Houpací síť na zahradnu včetně kovové kontsrukce

Využijte vaši zahradu či terasu naplno a oprašte význam slova relax. Set FANTAL vám to připomene. Tvoří ho síť a stojan, který je vyroben z oceli v bílém provedení. Síť představuje kombinaci bavlny a polyesteru ve smetanové barvě. Ozdobným prvkem této sítě jsou třásně.

Cena v době recenze: 2 270 Kč

Látkové závěsné houpací lehátko Tropical 200 x 80 cm

Užijte si pohodovou relaxaci v tomto závěsném lehátku. Bude se výborně hodit na zahradu, terasu nebo na dovolenou do kempu. Upevňuje se pomocí lan. Jeho velikost vám umožní pohodlný a ničím nerušený odpočinek.

Cena v době recenze: 499 Kč

Outdoorová houpací síť 200x100cm

Outdoor houpací síť TEXTIL, upevnitelná pomocí háků, nebo provazu. Síť má na obou koncích zapletené provazy pro jednoduché a rychlé zavěšení na háček. Provazy jsou zhotoveny z měkkého a pružného vlákna. Součástí balení nejsou háky, ani provazy k zavěšení.

Cena v době recenze: 359 Kč

Čtvercové závěsné sedátko pavoučí síť

Závěsné sedátko Legler Nest Swing Square. Pro okamžiky odpočinku venku i doma. Toto síťované sedátko poskytne vašim dětem útočiště, stejně tak si s ním ale dokonale vyhraje. Může na něm sedět, ležet, houpat se a vlastně i tak trochu létat!

Cena v době recenze: 2 179 Kč

Závěsné houpací lehátko černé

Houpací závěsné lehátko Tassel černá, 200 x 100 cm. Užijte si pohodovou relaxaci v tomto závěsném lehátku. Bude se výborně hodit na zahradu, terasu nebo na dovolenou do kempu.

Cena v době recenze: 369 Kč

Houpací sítě patří mezi osvědčené doplňky na zahradu, bez nichž si mnoho lidí neumí léto ani představit. Poskytují totiž příjemné zázemí pro lenošení a odpočinek pod korunami vzrostlých stromů. Pro jejich uchycení jsou tedy nutné dva body, přičemž by síť neměla být delší než jejich vzdálenost. Ideální totiž je, když je síť hezky napnutá. Jestliže ale bohužel vaše zahrada takové stromy neposkytuje, nemusíte si zoufat. K houpací síti lze totiž dokoupit i praktický stojan ze dřeva, nebo si můžete místo sítě pořídit rovnou houpací lehátko či křeslo.

Zahradní houpací sítě bývají nejčastěji vyráběny z textilu nebo síťoviny. Vždy je důležité koukat nejen na barevné provedení, ale i gramáž, díky níž například poznáte, jak bude síť těžká a odolná. Pro domácí lenošení si klidně můžete dovolit síť z pevnějšího materiálu o větší gramáži, zatímco na výlety spíše oceníte síť o nižší gramáži, která bude skladnější a lehčí.